Diffusore Coca Te Bianco

L1,950

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2867

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Aromatizues per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune. Kombinim i aromave ne harmoni me njera-tjetren si aroma e cajit te bardhe, eukaliptit, trendafilit dhe kedrit. I pershtatshem per ambiente me arredim modern.