Diurerbe Forte tavolette

L1,200

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0862

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me bazë ekstrakte bimore, Potasium dhe Magnez që favorizojnë drenimin e likideve të tepërta dhe reduktojnë mbajtjen e ujit. Diureza e organizmit kontribuon në ruajtjen e ekuilibrit elektrolitik.

Diurerbe tabletë përmban ekstrakte bimore të cilat eleminojnë likidet e tepërta. Potasiumi dhe Magnezi ruajnë ekuilibrin e elektroliteve.

Përdorimi

2 tableta në ditë, të shoqëruara me shumë ujë dhe larg vakteve. Për të favorizuar efektivitetin e produktit këshillohët të pihet të paktën 1-1.5 litra ujë.

Produkt Vegan

Perberesit

Betula pendula 300 mg
Betula pubescens 300 mg
Pilosella e.s. tit. 1% 500 mg
Ortosiphon e.s. tit. 0,2% 200 mg
Verga d’oro e.s. 200 mg
Gramigna e.s. 100 mg
Equiseto e.s. tit. 2% 100 mg
Potasium 300 mg
Magnez 112,5 mg
Klorur 285,4 mg

Nuk përmban

Produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Paketimi

40 tableta x 1350 mg