Essenza Freschezza Marina

L1,560

Ka stok

In Stock

SKU: 0015

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Kombinim i vajrave esencial me arome deti.

Perdorimi

Per aromaterapi. Per cdo perdorim tjeter hollojeni me pare me nje vaj baze si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame. Veti balancuese, rigjalleruese dhe energjizuese.

Paketimi

10 ml