Cocoa Butter with Jojoba Oil

L1,780

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10444

Pershkrimi i produktit

Ky produkt kombinon 75% gjalpë kakao me 25% vaj jojoba në formën ë tyre më të pastër. Vaji jojoba është shumë i ngjashëm me sebumin e lëkurës tonë, kjo e bën atë një zgjedhje ideale për hidratimin e fytyrës, trupit dhe skalpit.

permban

75% gjalpë kakao me 25% vaj jojoba

paketimi

192 ml