Face guard Advanced

L2,700

Ka stok

In Stock

SKU: 1350

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Mbrojtes me SPF 30.

-Mbron lekuren nga plakja e parakohshme

-Me filtra UVA /UVB, Ektoine dhe agjente kunder rrezeve IR

 

PERDORIMI

Aplikoni cdo mengjes

PAKETIMI

30 ml

PERBERJA

  • Dioksid Titaniumi
  • Metoksicinnamati Etilik
  • Octocrylene
  • Bis-ethylhexyloxyphenol
  • Metilen Bis –benzotriazolil
  • Tetra metilbutilfenol
  • Dietilaminohidroksibenzoil Heksil Benzoat

NUK PERMBAN

Konservante, parfum dhe gluten