GIFT BOX DEFENCE MAN

L4,450

Ka stok

In Stock

SKU: 2802

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shkumë rroje për meshkuj, për lëkurë sensitive dhe intolerante. Balsam pas rrojes i cili qetëson dhe freskon lëkurën e fytyrës pas rrojes.
Antidjerse roll on-i për meshkuj, balancon djersitjen dhe neutralizon aromat e këqija.

permban

SAFE SHAVE ANTI-IRRITATION SHAVING FOAM 200 ml

Gjalpe kakao:  Ka efekt zbutes dhe mbrojtes.

Alantoine:  Zbut lekuren.

Vitamine E:  Ka veti antioksiduese dhe mbrojtese.

Pantenol (provitamine B5):  Ka efekt hidratues dhe mbron lekuren nga acarimet.

SAFE BALM SOOTHING AFTERSHAVE BALM 75 ml

Shea butter: Emolient, lehteson skuqjen dhe riparon lekuren.

Glicerine dhe xilitol: Ofrojne hidratim.

Bisabolol: Zbut lekuren. Parandalon acarimin e saj.

Beta-Glucan: Polisakarid qe mbeshtet mekanizmat natyral te riparimit te lekures.

DEODORANTE Roll-on 50 ml

Kripe alumini: Zvogelon djersitjen e sqetullave pa e bllokuar ate, duke penguar ne menyre efektive formimin e aromave te keqija.

Derivati ??i limonit: Neutralizon aromat e keqija.

Vitamina E:  Eshte antioksidant lipofil.

Pantenol dhe Alantoine: Kane efekte qetesuese dhe ri-epitelizuese.