Go Up

L1,440

Ka stok

In Stock

SKU: 2812

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes që redukton lodhjen, rrit energjinë, vitalitetin dhe performancën, me bazë Magnez, Zink, Argininë, Carnitinë i cili stimulon metabolizmin e qelizave për prodhimin e energjisë tek trupi jonë duke mposhtur lodhjen fizike dhe psikologjike. Go Up i jep fuqi funksioneve cerebrale, stimulon përqëndrimin, funksionet konjitive dhe jep më shumë energji për aktivitetet tona të përditshme ose sportive.

 

Produkt Vegan

Nuk permban: Ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, produkte qumështi, OMG.

 

permbajtja

L-Argininë 2000 mg
L-Carnitinë 500 mg
Magnez 187,5 mg
Zink 10 mg

perdorimi

1-2 bustina në ditë, sic janë ose të holluara me ujë.

paketimi

16 bustina x 20 ml