Green Tranquility Tea, Organic

L970

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11242

Pershkrimi i produktit

Caj jeshil i dekafeinuar me shije lule mersini limoni.

I dekafeinuar, shije dhe ngjyrues artificiale, konservantë dhe sheqer. Organik.

perdorimi

Vendosni 1 bustinë caji në 200 ml ujë të valuar dhe lëreni të ziej për 4-6 minuta.

paketimi

24 bustina

perberesit

Caj jeshil i dekafeinuar, Gjethe Backhousia citriodora organike.