Senna Tea, Organic

L790

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10802

Pershkrimi i produktit

Sena është një laksativ tradicional ndihmon në lëvizjen intestinale dhe detoksifikimin e trupit. Stimulon levizjen intestinale dhe ndihmon ne clirimin nga konstipacioni. Pa ngjyrues artificiale, sheqer dhe konservues, gmo.

permban

Vendosni 1 bustinë caji në 200 ml ujë të valuar dhe lëreni të ziej për 4-6 minuta.Mos konsumoni më shumë se dy filxhanë caji në ditë dhe për më gjatë se 1 ose 2 javë.

paketimi

24 bustina

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Gjthe Sene Organike 2 g (2,000 mg) *

nuk permban

Nuk ka.