LA DIETA TISANOREICA2 GIANLUCA MECH

L7,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10942

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplementet ushqimore Tisanoreica®2 , te kombinuar me këshilla ushqyese, janë të dobishme per te arritur rezultate te mrekullueshme. Ndihmon ne humbje ne peshe dhe pastrimin e organizmit nga lengjet e teperta dhe toksinat.

Kit-i  përfshin lengun Decottopia® dhe suplementet ushqimore Tisanoreica®2 te cilat kombinohen me vaktet e konsumuara gjate dites. Brenda paketës ekziston një menu ushqimore e rekomanduar për 3 ditë.

PERMBAN

4 shtesa ushqimore Tisanoreica2

 • 4 pije me arome kakao

2 shtesa ushqimore Decottopia

 • 1 Vigor-Mech (250 ml)
 • 1 Diur-Mech (250 ml)

1 menu ushqimore 3 ditore

Menu 3 ditore

DIETA QE NDIQET

Dita e pare

Mengjesi

Kafe ose caj te shoqeruar me sheqer dietik Stevia. Nje gote Bevanda Tisanoreica me arome kakao.

Mes vakteve

Nje kafe ose nje caj te shoqeruar me sheqer dietik Stevia ose TSweeter. Nje gote Bevanda Tisanoreica me arome kakao.

Dreka dhe Darka

Pjate e pare:

 • Nje supe perimesh
 • Supe perimesh pa bishtaja, makarona dhe patate.

Pjata e dyte:

 • 120gr mish pa yndyre
 • 200gr peshk pa yndyre
 • 80 gr ton
 • 80 gr feta (proshut bresaola, karpaco, ose proshute krudo pa permbajtje yndyre).

Pjate shoqeruese:

Perime te gatuara ose te paperpunuara sipas deshires tuaj si psh(asparag, brokoli, karcof, kokrra cikore,lulelaker, laker, kastravec, laker turshi, rrepe, finok, bishtaja, rradhiqe, (sallate belge,jeshile,valeriana) patellxhan, presh, rradhiqe, rukola, spinaq, tartuf, kungull i njome, selino, rrepa.

Dita e 2

Mengjesi

Kafe ose caj me TSweeter ose TiStevia sheqer. Nje gote Bevanda Tisanoreica2 me arome kakao.

Mes vakteve

Nje kafe ose caj me TSweeter ose TiStevia. Nje gote Bevando Tisanoreica me arome kakao.

 

Dreka dhe Darka

Pjata e pare:

 • Nje supe perimesh
 • Supe perimesh pa bishtaja, makarona dhe patate.

Pjata e dyte:

 • 120gr mish pa yndyre
 • 200gr peshk pa yndyre
 • 80 gr ton
 • 80 gr feta (proshut bresaola, karpaco ose proshute krudo pa permbajtje yndyre

Pjate shoqeruese:

Perime te gatuara ose te paperpunuara sipas deshires tuaj si psh(asparag, brokoli, karcof, kokrra cikore, lulelaker, laker, kastravece, laker turshi, rrepe, finok, bishtaja, rradhiqe, (sallate belge, jeshile, valeriana) patellxhan, presh, rradhiqe, rukola, spinaq, tartuf, kungull i njome, selino, rrepa.

Dita e 3

Mengjesi

Kafe ose caj me TSweeter ose TiStevia sheqer. Nje gote Bevanda Tisanoreica2 me arome kakao.

Mes vakteve

Nje kafe ose caj me TSweeter ose TiStevia. Nje gote Bevando Tisanoreica me arome kakao.

Dreka dhe Darka

Pjate e pare:

 • Nje supe perimesh
 • Supe perimesh pa bishtaja, makarona dhe patate.

Pjata e dyte:

 • 120gr mish pa yndyre
 • 200gr peshk pa yndyre
 • 80 gr ton
 • 80 gr feta (proshut bresaola, karpaco,ose proshute krudo pa permbajtje yndyre).

Pjate shoqeruese:

Perime te gatuara ose te paperpunuara sipas deshires tuaj si psh(asparag, brokoli, karcof, kokrra cikore, lulelaker, laker, kastravece, laker turshi, rrepe, finok, bishtaja, rradhiqe, (sallate belge, jeshile, valeriana) patellxhan, presh, rradhiqe, rukola, spinaq, tartuf, kungull i njome, selino, rrepa.

Gjate ndjekjes se kesaj diete rekomandohet perdorimi I :

Vaj ulliri ekstra te virgjer 3 luge ne dite, Leng limoni 2 luge ne dite, Ereza aromatike.

DECOTTOPIA

Gjate dites60 ml DIUR-MECH te tretur ne 1.5 liter uje.
Mengjes20 ml VIGOR-MECH sic eshte ose te holluar ne nje gote uje.
Darke20 ml VIGOR-MECH sic eshte ose te holluar ne nje gote uje.

Mos harroni perpara se te nisni dieten duhet te konsultoheni me mjekun ose farmacistin tuaj.