LIPOSOMAL VITAMIN C 120 VCAPS-NOW

L4,320

Ka stok

In Stock

SKU: 13951

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • Përthithje e përmirësuar
  • Vitaminë C e tretshme në yndyrë

Vitamina C është një antioksidant i fuqishëm i nevojshëm për sintezën e kolagjenit, ruajtjen e integritetit të kapilarëve dhe enëve të gjakut, shëndetin e kërcit dhe kockave, funksionin normal të imunitetit dhe transmetimin e impulseve nervore.

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore:
Vitaminë C 1 g (1,000 mg) 1111%

perdorimi

Merrni 2 kapsula në ditë me një vakt.

paketimi

120 Kapsula.