LIPSKIN CREAM 7 GR-Pharmacy

L475

Ka stok

In Stock

SKU: 13554

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Kremi LIPSKIN mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm bakterial dhe mykotik. Lehtëson djegien dhe irritimin e lëkurës në qoshet e gojës. Rekomandohet për plagët dhe çarjet e buzëve.

perdorimi

Për përdorim të jashtëm në zona lokale ose në të gjithë zonën e gojës. Aplikojeni disa herë në ditë nëse është e nevojshme.

permbajtja

Zink, ekstrakt kamomili, vitaminë B2, alantoinë.