LIPSKIN HELP CREAM – 10 GR-Pharmacy

L475

S’ka stok

Out of stock

SKU: 13555

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Kremi LIPSKIN krijon një barrierë mbrojtëse të lëkurës nga faktorët e jashtëm bakterial dhe mykotik. Rekomandohet për personat me prirje ndaj herpesit labial.

perdorimi

Aplikojeni disa herë në ditë nëse është e nevojshme. Për përdorim të jashtëm në zona lokale ose në të gjithë zonën e gojës.

permbajtja

Zink, ekstrakt kalendula, gjalpë kakao, alantoinë, vitamina B1 dhe B12.