MENS ACTIVE SPORTS MULTI X 90 SGEL

L4,560

Ka stok

In Stock

SKU: 13213

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me aminoacide të formës së lirë, ZMA®, tribulus, vaj MCT, ekstrakte bimore dhe më shumë per mbeshtetjen e aktivitetit fizik per te gjithë nivelet e atletëve.

 

Permbajtja

Permbajtja: Sasia per dozim: Sasia % se vleres ditore: Permbajtja: Sasia per dozim: Sasia % se vleres ditore:
Kalori 25 67 % Vitamina K-1 (si Phytonadione) 20 mcg 17 %
Yndyrë totale 2.5 gr 3 % Tiaminë (Vitaminë B-1) 500 mg 4167 %
 Yndyrë të ngopura 1.5 gr Riboflavina (Vitamina B-2) 50 mg 3846%
Vitamina A (100% si Beta-Karoten) (Betatene®) 1500 mcg 167 % Niacin (Vitamina B-3) (si Niacinamide) 40 mg 250 %
Vitamina C (si acid Askorbik) 120 mg 133 % Vitamina B-6 (nga Piridoksina HCl) 50 mg 2941 %
Vitamina D-3 25 mcg (1000 IU) 125 % Folate 680 mcg DFE (400 mcg acid folik) 170 %
Vitamina E 67 mg 447 % Vitamina B-12 1000 mcg 41,667%
Biotina 300 mcg 1000 % Magnez 25 mg 6 %
Acidi Pantotenik 50 mg 1000 % ZInk 15 mg 136 %
Kalcium 50 mg 4 % Selen 200 mcg 364 %
Jod 225 mcg 150 % Bakri 2 mg 222 %
Mangan 2 mg 87 % Krom 200 mcg 571 %
Molibden 75 mcg 167 % Vaj MCT 1500 mg *
Aminoacide
L-Leucine, L-Izoleucine, L-Valine, L-Glutamine, L-Arginine, Taurine 175 mg * CardioAid®-S Esteret e sterolit bimor (me Beta-Sitosterol, plus Campesterol dhe Stigmasterol) 100 mg *
Ekstrakt Tribulus terrestris (Fruta) 100 mg * Ekstrakt i xhensenit Panax 100 mg *
ZMA® (kompleks i zinkut mono-L-metionine, Aspartat dhe oksid magnezi/zinku, piridoksinë HCl) 100 mg * Maca (Lepidium meyenii) 50 mg *
Ekstrakt i çajit jeshil 50 mg * Ekstrakt i palmetos së sharrës 50 mg *
Aloe Vera (gjethe) 50 mg * Likopeni (nga ekstrakti i domates) 50 mcg *
Luteina (nga ekstrakti i Marigoldit) 50 mcg * Vitamina K-2 (si Menaquinone) 25 mcg *

perdormi

Merrni 3 kapsula në ditë me ushqim.

paketimi

90 Kapsula xhelatinore.