NO-DOL FLOGO 30 naturcaps

L2,300

Ka stok

In Stock

SKU: 13537

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes i bazuar në ekstrakt të Kurkumës dhe Boswellia i cili neutralizon gjëndjet e lokalizuara të tensionit dhe promovon funksionin e artikulacioneve.

Permbajtja

Permbajtja: Sasia për dozim:
Ekstrakt të standartizuar të Boswellia 41.8 mg
Marrja e acideve Boswellike 33 mg
Ekstrakt i standardizuar i shafranit të indisë 17.6 mg
Marrja e Kurkuminoideve 16.5 mg

perdorimi

Këshillohet marrja e 2-3 kapsulave të lëngshme me stomakun bosh të shoqëruara me shumë ujë.

paketimi

30 Kapsula të lëngshme.