Noni 450 mg Veg Capsules

L2,800

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11756

Pershkrimi i produktit

Celulozë (kapsula), acid stearik (origjinë bimore), stearat magnezi (origjinë bimore) dhe silicë.

Noni (Morinda citrifolia) rritet në zonën jugore të paqësorit dhe është përdorur tradicionalisht si tonik nga popullsia e këtij rajoni. Noni përmban shumë polisaharide, fitonutriente, bioflavonoide dhe estere të acideve yndyrore. Këto përbërës janë të njohur për vetitë e tyre antioksiduese dhe për mirëmbajtjen e një përgjigje të shëndetshme imunitare dhe qelizore.

perdorimi

1 kapsulë në ditë sipas nevojës, mundësisht me stomakun bosh para vaktit.

paketimi

90 kapsula

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Noni (Morinda citrifolia) (fruti) 450 mg *

perberes te tjere

Celulozë (kapsula), acid stearik (origjinë bimore), stearat magnezi (origjinë bimore) dhe silicë.