Normolip 5 x 60 naturcaps

L1,945

S’ka stok

Out of stock

SKU: 13269

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me baze orizin e kuq te fermentuar (Monascus purpureus), Krom, Gamma Orizanolo, Coenzime Q10 dhe Policosanole, i cili lufton nivelin e kolesterolit (LDL) ne gjak, duke evituar ne kete menyre patologjite kardiovaskulare.

Produkt Vegan