O.SH BODY DESSERT BANANA MILKSHAKE 450 ML-1984

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 12287

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem trupi me veti shumë të mira hidratuese dhe me aromë të mrekullueshme vanilje.

Gjalpi Shea dhe qumështi i tërshërës organike ushqejnë dhe hidratojnë lëkurën tuaj. Ekstrakti organik i vaniljes zbukuron dhe qetëson, ndërsa vaji i makadamias e lë lëkurën tuaj të butë dhe të lëmuar.

Paketimi: 450 ml