O.SH FACE PEELING APRICOT&MANGO 75ML-40759E

L700

Ka stok

In Stock

SKU: 12942

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Peeling i fytyrës për lëkurë të thatë. Produkt në rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës. Vajrat organikë të kajsisë dhe mangos e bëjnë lëkurën më të butë, më elastike dhe kadifeje çdo ditë.
Vëllimi: 75 ml