O.SH HAIR MASK HONEY AVOCADO 250 ML(2462E)

L450

Ka stok

In Stock

SKU: 11942

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maskë flokësh me veti riparuese e pasur me vaj avokado dhe mjaltë organik, të cilat ristrukturojnë flokun nga rrënja deri në majë, duke ju dhuruar atyre butësi dhe shkëlqim tërheqës.