Omega 3 Small

L2,660

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2471

Pershkrimi i produktit

Ndihmon në mirëfunksionimin e kardiak, cerebral dhe përmirësimin e shikimit. Suplement ushqyes me origjinë 100% natyrale që përmban vaj të përqëndruar nga peshqit blu (nga oqeani paqësor), i pasur me acide yndyrore të ngopura Omega 3. Perla të vogla, me shije portokalli, të lëhta për tu gëlltitur. Pa aromë dhe pa shije, nuk provokon refluks ose aromë të keqe goje. Doza ditore 250 mg EPA dhe DHA.

perdorimi

2-4 kapsula në ditë të shoqëruara me shumë ujë.

paketimi

120 perla x 1,06 g

permban

Vaj  peshku i përqëndruar3,2 gVaj esencial portokalli I ëmbël32 mg

nuk permban

Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer