Tri-3D Omega™ Softgels

L3,100

Ka stok

In Stock

SKU: 11057

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj peshku i distiluar ne nivel molekular me vitamine D3.

– Acide yndyrore Omega 3 + Vitaminë D3

– 330 EPA/220 DHA

– Të distiluara në nivel molekular

– 1000 IU vitaminë D3

Cilësia e këtij vaji peshku natyral është në nivel të lartë, me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda.

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Kalori 10g
Totali Yndyrnave 1g
Vitaminë D3 (si kolekalciferol) (nga Lanolina) 25 mcg (1,000 IU) 125%
Koncentrat natyral nga vaji i peshkut 1 g (1,000 mg) *
Acide yndyrore Omega 3:  0g
 Acid Eikosapentanoik (EPA)** 330 mg
Acid Dokosahekzanoik (DHA)** 220 mg

perdorimi

1 kapsulë, 1 ose 2 herë në ditë të shoqëruar me ushqim.

paketimi

90 kapsula xhelatinoze