ONAILS S43 Strengthening solution

L1,300

Ka stok

In Stock

SKU: 2687

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Solucion forcues dhe mbrojtes per thonjte e brishte qe kane tendence te thyhen lehte.

permban

Keratine:  Proteina kryesore qe gjendet ne thonjte dhe me nje permbajtje te larte squfuri, element ky qe siguron rezistence.

Pantenol (pro-vitamine B5): I domosdoshem per te mbajtur lekuren, floket dhe thonjte e shendetshem, sepse mbeshtet procesin e keratinizimit.

Minerale aktiveSilikon, Magnez, Baker, Hekuri dhe Zink: Oligoelementet (elemente thelbesore gjurme) qe forcojne keratinen.

perdorimi

Filloni trajtimin me 3-4 aplikime ne dite per javen e pare, pastaj vazhdoni me nje aplikim te vetem ne dite per te pakten tre javet e tjera.

paketimi

11 ml