PROXERA SHOWER CREAM

L1,400

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0408

Pershkrimi i produktit

Lares per lekura shume te thata dhe xerotike.

PERMBAN

Agjente te bute pastrimi: Tolerohen shume mire nga lekura, kane veti zbutese.

Vaji i bajames se embel: Veti emoliente, vecanerisht i pershtatshem per lekurat e ndjeshme.

Sorbitol dhe glicerine: Hidratojne dhe mbrojne lekuren.

PERDORIMI

Masazhojeni butesisht mbi lekuren e lagur dhe me pas shpelajeni.

PAKETIMI

300 ml