PROCUTASE CICA-PLUS GEL

L1,540

Ka stok

In Stock

SKU: 12612

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel me efekt riparues dhe qetesues per lekuren. Falë vetive të tij formuese të filmit, ndihmon në mbrojtjen e lëkurës, duke nxitur proceset fiziologjike të riparimit të epidermës. I pershtatshem per aplikim ne rast te gervishtjes, carjeve te vogla dhe pas ndërhyrjeve dermoestetike: post-lazer, post-peeling, post-tatuazhe/ make up permanent. I testuar nga okulisti.

 

permban

Cikasistem shoqërim sinergjik i panthenol (5%), centella asiatica, acid hialuronik, ujë i jonizuar.

perdorimi

Aplikojeni sipas nevojës në zonën e prekur. Gjithashtu tregohet në qepallat, konturet e syve dhe buzët.

paketimi

40 ml.