Profumo Monoi

L1,960

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1903

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Uje i parfumuar, me aromen e embel dhe verore te monoit, i cili ju dhuron momente te paharrueshme te detit dhe rrezeve te ngrohta te diellit.

 

paketimi

35 ml