Sesame Seed Oil, Organic

L2,250

Ka stok

In Stock

SKU: 12500

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Për Lëkurën, Flokët dhe Trupin.

Per flokë dhe lëkure qe kanë nevojë për ushqim dhe hidratim natyral intensive.

Vaji i farave të susamit NOW® Solutions është një hidratues natyral i mrekullueshëm i mbushur me lëndë ushqyese natyrale të dobishme, duke përfshirë vitaminat, mineralet dhe fitonutrientët. Kjo përmbajtje e pasur me lëndë ushqyese e bën vajin e farës së susamit një vaj të jashtëzakonshëm të kujdesit personal për lëkurën dhe flokët. Ndihmon për të rritur butësinë e lëkurës për një pamje më rrezatuese, me rinore, dhe gjithashtu vepron si një mbrojtës. Për flokët, vaji i farës së susamit ushqen, forcon dhe ju jep nje  volum dhe shkëlqim maksimal.

Permban

Vaj organik i farës së Sesamum Indicum (Sesamit).

paketimi

237 ml