Shampoo Ristrutturante

L2,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0013

Pershkrimi i produktit

Shampo per rigjenerimin e majave te flokeve.

Permban

Qeliza staminale te molles, ekstrakte melise (millet), silikon dhe selenium – ndihmojne ne forcimin e majave te flokut, duke parandaluar formimin e majave dyshe. I japin flokut shkelqim natyral dhe parandalojne elektrizimin e tyre.

Pantenol – i jep flokut volum dhe butesi qe zgjat.

Perdorimi

Aplikohet ne floke te thate ose te lagur, me ose pa shperlarje. Gjithashtu mund te perdoret rregullisht ne perditshmeri per te parandaluar demtimin e flokut.

Paketimi

200 ml