Lozione Capelli Deboli

L3,100

Ka stok

In Stock

SKU: 0734

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Locion i dizenjuar posacerisht per te trajtuar problemet me renien e flokeve dhe floket e demtuar e pa jete.

 

 

PERDORIMI

Tundeni para perdorimit. Aplikohet 2-3 here ne jave, pas dushit ne floke te lagur me masazh te lehte. Nuk shperlahet. Rekomandohet te kombinohet me shampon MIGLIO PLUS RESTRUCTURING. Shfaqja e cdo sedimenti ne produkt shkaktohet nga prezenca e perberesve aktive bimor.

PERMBAN

Qeliza staminale te molles – ndihmojne ne rigjenerimin e lekures.

Hither – ndihmon ne forcimin e rrenjes se flokut dhe parandalimin e demtimit te tij.

Ekstrakt melise – rikthen shkelqimin e flokut te demtuar.

Ekstrakt propolis – ka nje efekt frenues ndaj enzimes 5-alfa reduktaze, duke penguar keshtu yndyrosjen e flokut dhe rrjedhimisht renien e tij.

Vaj esencial rozmarine – lufton zbokthin.

PAKETIMI

100 ml