Soft Cleansing Mousse

L2,130

In Stock

SKU: 11779

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shkumë e butë me pH-neutral 5,5 për pastrimin e fytyrës, e pasur me alantoin, e cila zbut lëkurën e irrituar dhe lufton skuqjen e lëkurës. Tekstura e lehtë pastron butësisht lëkurën e ndjeshme pa e stresuar atë në mënyrë të panevojshme. Ideal për pastrimin e lëkurave shumë të ndjeshme.

 

perdorimi

Cdo mëngjes dhe mbrëmje, merrni një sasi të vogël shkumë (2-3 pompa) dhe përhapeni me lëvizje rrethore në fytyrë, qafë dhe dekolte. Më pas shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët dhe më pas aplikoni tonikun.

paketimi

150 ml

perberesit

Alantoin: qetëson lëkurën e irrituar dhe parandalon skuqjen.