SOFT SOOTHING TONIC

L3,000

Ka stok

In Stock

SKU: 12367

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Tonik fytyre pa alkool i zhvilluar posaçërisht për lëkurën e ndjeshme të prirur ndaj skuqjes.

perdorimi

Aplikoni me pambuk pas çdo pastrimi . Përhapeni butësisht në fytyrë dhe ne qafe.

perberesit

• Kompleks sensitiv: Një ekstrakt bimor shumë aktiv që përmban përbërës aktivë nga gropa kënetore aziatike, fshesa e kasapit, marigoldët, gështenjat e kalit dhe rrënjët e jamballit që qetëson çdo shenjë acarimi (skuqje, ënjtje, ndjenjë shtrëngimi)
• Allantoin: Qetëson lëkurën e irrituar dhe parandalon skuqjen.

paketimi

250 ml.