TRIDERM BABY & KID MICELLAR WATER

L1,700

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2789

Pershkrimi i produktit

Uje micelar qe pastron butesisht lekuren e bebeve dhe femijeve, pa shpelarje.

permban

Surfaktante shume te bute:  Formojne micela, sfera te vogla te afta per te hequr papastertite, pa qene e nevojshme te masazhoni produktin ne lekure. Bejne te mundur pastrimin e lekures pa pasur nevoje per shpelarje.

Uje i distiluar trendafili: Ka efekt freskues.

perdorimi

Aplikoni butesisht produktin ne lekure me nje tampon pambuku.

paketimi

300 ml