TRIDERM BABY BATH CREAM

L1,880

Ka stok

In Stock

SKU: 11292

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo kremoze, me shpelarje, e dizenjuar posacerisht per larjet e shpeshta te lekures se bebeve dhe femijeve (larjen e duarve pasi luajne, fytyren pasi kane konsumuar ushqim si dhe pas cdo nderrimi te pelenave). Formulimi i vecante  i saj e bene ate te pershtatshme per larjen e lekurave te thate dhe te irrituara gjithashtu. Lane buteshisht lekuren e femijes suaj pa prishur barrieren hidrolipidike te saj, duke e lene lekuren te bute e te hidratuar.

PERMBAN

Permban parfum hipoalergjik.

pH = 6.0 – 6.5

Permban:

  • Agjente te bute pastrues: nje perzierje e balancuar e agjenteve pastues qe tolerohen shume mire nga lekurat sensitive.
  • Glicerine: me veti hidratuese.
  • Vaj bajame e embel: me veti hidratuese dhe mbrojtese.

PERDORIMI

Mund te hidhni produktin ne govate ose ta aplikoni ate direkt ne lekure te lagur, masazhojeni e me pas shpelajeni.

PAKETIMI

500 ml