TRIDERM LENIL AG CREAM

L1,750

Ka stok

In Stock

SKU: 2326

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem trajtues per dermatitin e kontaktit (irritues, alergjik) dhe dermatitin seborroik, vecanerisht kur dermatitit i mbivendoset nje infeksion.

Prania e argjendit koloidal mban nen kontroll floren mikrobiale dhe parandalon perhapjen e infeksionit. Fale nje perberesi aktiv te patentuar, kremi kryen gjithashtu veprim antioksidues. Per me teper ka ne permbajtje perberes aktiv te cilet sigurojne hidratim dhe qetesim te lekures, reduktim te skuqjes, kruajtjes dhe djegies.

permban

Argjend koloidal dhe antimikrobial me spekter te gjere veprimi (kunder gram+, gram- etj ) vitamine PP, bisabolol, etj.

perdorimi

Aplikojeni sipas keshilles se mjekut ose farmacistit tuaj.

paketimi

30 ml