Vitamin A 10,000 IU Softgels

L1,200

Ka stok

In Stock

SKU: 10101

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vitamine A 10000 IU nga vaji i melcise se peshkut.

Vitamina A është thelbësore për mirëmbajtjen e shëndetshme të indit epitelial, i cili gjendet tek sytë, lëkura, sistemi respirator, gastrointestinal dhe traktin urinar.

  • 10000 IU nga vaji i mëlcisë së peshkut
  • E nevojshme për mirëmbajtjen e syve
  • Ndihmon në mbrojtjen e sistemit imunitar

PERDORIMI

1 kapsulë xhelatinoze në ditë gjatë një vakti.

PERMBAN

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Vitaminë A 10,000 IU 200 %

PERBERES TE TJERE

Kapsulë xhelatinore (xhelatinë, glicerinë, ujë) dhe vaj soje Përmban peshk (merluc, peshk I egër, pollack) dhe vaj soje.

PAKETIMI

100 kapsula