Vitamin A ; D 10,000/400 IU Softgels

L1,100

Ka stok

In Stock

SKU: 10411

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • Ndihmon në mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve
  • E nevojshme për mirëmbajtjen e syve

Vitamina A është thelbësore për mirëmbajtjen e shëndetshme të indit epitelial, i cili gjendet tek sytë, lëkura, sistemi respirator, gastrointestinal dhe trakti urinar. Vitamina D promovon përthithjen e kalciumit dhe e transporton atë tek kockat.

PERDORIMI

1 kapsulë në ditë gjatë një vakti

PERMBAJTJA

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Vitamin A (si Palmitat Retinili) 10000 IU 200%
Vitamin D-3 (si kolekalciferol) (nga Lanolina) 400 IU 100%

PERBERES TE TJERE

Kapsulë e butë xhelatinoze (xhelatinë bovine, glicerinë, ujë), Vaj ulliri ekstra i virgjër. Pa sheqer.

PAKETIMI

100 kapsula