WINTER CREAM

L2,430

Ka stok

In Stock

SKU: 12385

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem i pasur ushqyes për lëkurën, një formulim perfekt për periudhën e dimrit i bazuar në vajra dhe gjalpë të çmuar vegjetale. Mbron lëkurën dhe forcon funksionet e barrierës natyrore. Tekstura e mëndafshtë përkëdhel lëkurën, përthithet shpejt, duke e lënë atë të butë dhe aromatike.

permban

Gjalpe Macadamia, Shea, Cupuacu.

paketimi

50 ml.