Acknes gel

L770

Ka stok

In Stock

SKU: 2377

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaji esencial tea tree është një produkt nga Australia, i cili është përdorur në shekuj për vetitë e tij. Ndër të tjera përmban acid azelaik (purifikues), Zink (normalizues i yndyrës), Aloe Vera (hidratuese dhe ushqyese) vitaminë A, E, F (shumë të nevojshme për lëkurën).

Produkt Vegan

perdorimi

Aplikoni një sasi të vogël xheli në lëkurë të larë dhe të thatë 1 ose 2 herë në ditë. Mos e aplikoni afër syve, hundës dhe gojës.

paketimi

25 ml

permban

Vaj Tea TreeAcido azelaicZinkVitamina F
Aloe VeraVitamina AVitamina E

nuk permban

Ngjyrues artificial, parfum, paraben, SLES, SLS.