ACTEEN PURIFYING CLEANSING GEL

L1,600

Ka stok

In Stock

SKU: 2628

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel lares me efekt skrabi, per lekura te yndyrshme dhe me akne. Redukton yndyren dhe parandalon krijimin e pikave te zeza.

permban

Grimca Celulose + dyll jojoba: Largojne qelizat e vdekura nga lekura dhe reduktojne sebumin.

Agjent antibakterial: Rregullon perhapjen bakteriale dhe eshte vecanerisht aktiv ne bakteret Gram + (P. Acnes).

Kompleksi i acideve oleanolik dhe dihidroguaiaretik: Redukton hiperseborrene, hiperkeratozen, inflamacionin dhe perhapjen bakteriale.

Vaj esencial nenexhiku dhe dellinje: Veti antiseptike, antiinflamatore dhe sigurojne nje ndjesi freskie pas aplikimit.

perdorimi

Aplikojeni produktin ne lekure te lagur, duke shmangur zonen e syve. Masazhojeni butesisht dhe me pas shperlajeni me uje te ngrohte. Gjithashtu eshte i pershtatshem per tu perdorur edhe ne trup ne zonat ku ka prodhim te tepert te yndyres.

paketimi

200 ml