Almond Oil

L2,300

Ka stok

In Stock

SKU: 10831

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaji i Bajames së ëmbël është ideal për të ushqyer dhe rigjeneruar çdo lloj lëkure. Ky vaj përthithet lehtësisht dhe nuk bllokon poret, në këtë mënyrë promovon lëkurë të pastër, të butë dhe të shëndetshme.

perdorimi

Ngrohni disa pika mes duarve dhe masazhoni zonën e dëshiruar. Për fytyrën, pas pastrimit, masazhoni 3-5 pika nga vaji në lëkurë, duke i kushtuar vëmendje të veçantë zonës rreth syve.

perberesit

Vaj nga Bajamja e ëmbël (Prunus Armeniaca)

paketimi

473 ml