ANTI FATIGUE /ANTI HANGOVER EYE LIFT

L2,200

Ka stok

In Stock

SKU: 11795

Find in Store

Pershkrimi i produktit

ANTI FATIGUE / ANTI HANGOVER EYE LIFT u jep fund syve të lodhur dhe të fryrë pas një nate të gjatë, lufton qeset dhe rrathët e zinj poshtë syve, si dhe ju dhuron një ndjenjë të këndshme freskie.

perberesit

Kafeina i jep lëkurës një pamje të freskët.

Hyaluron dhe biopolimer 3D zbut zonën e syve.

Molekula e rinisë Baikalin ristrukturon dhe tonifikon lëkurën.

Elbi, dëllinja dhe lëvorja e lisit kujdesen intensivisht për lëkurën.

paketimi

15 ml.