ULTRA GLIDE SHAVE & FACE WASH

L2,200

Ka stok

In Stock

SKU: 11792

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Larës fytyre dhe shkumë rroje dy produkte në një produkt të vetëm. Pastron butësisht lëkurën pa e tharë atë dhe minimizon poret, si dhe mund të përdoret si shkumë për rroje duke ju siguruar një rruajtje pa irritime.

perdorimi

Për pastrimin e lëkurës aplikoni produktin në mëngjës dhe në mbrëmjë në lëkurë të lagur, masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni atë me ujë të bollshëm.

paketimi

75 ml.