ENERGIZING HAIR & BODY WASH

L1,650

Ka stok

In Stock

SKU: 11791

Pershkrimi i produktit

Shampo për meshkuj, për flokët dhe trupin, e pasur me ekstrakte bimësh.

 

permban

Ekstrakt Elbi, dellenje dhe lisi.

 

perdorimi

Aplikoni shampon në skalp dhe lëkurë të lagur. Masazhojeni butësisht dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

paketimi

150 ml.