Apaxil Antitraspirante Ascelle per il Giorno

L2,350

S’ka stok

Out of stock

SKU: 9776

Pershkrimi i produktit

Apaxil Antitranspirante Giorno parandalon djersitjen dhe aromen e pakendshme nen sqetull.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne mengjes, ne lekure te thate e te paster. Rekomandohet te aplikoni Apaxil Salviette Antitraspiranti gjate dites, sipas nevojes.

*Ne rast se vuani nga djersitja e shtuar aplikoni ne mbremje Trattamento Apaxil Sudor Control Ascelle Notte.