Maschera Nutriente Anti-Age

L2,300

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0737

Pershkrimi i produktit

Maske per trajtim intensiv antirrudhe.

PERMBAN

Kolagjen – permireson strukturen dhe elasticitetin e lekures.

Acid hialuronik, vaj argani dhe qeliza staminale te molles – efekt anti-rrudhe, parandalojne plakjen e lekures.

PERDRIMI

Aplikojeni ne fytyre 1 ose 2 here ne jave. Lereni te veproje per 20 minuta dhe me pas shpelajeni me uje te ngrohte. Pas saj rekomandohet aplikimi i Crema Cellule Staminali.

PAKETIMI

50 ml