Crema Colorata

L2,270

Ka stok

In Stock

SKU: 0653

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem hidratues me ngjyre (BB cream) per fytyren i pershtatshem per te gjitha tipet e lekures.

PERMBAN

Ekstrakt aloe, mullage, qeliza staminale te molles, vaj argani, vitamin E dhe acid hialuronik, – efekt te fuqishem hidratues dhe antirrudhe.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne mengjes, pas pastrimit te fytyres. Vendosni nje sasi te vogel kremi ne qender te fytyres dhe perhapeni ate ne te gjithe fytyren.

PAKETIMI

30 ml