Arnica Warming Relief Massage Oil

L2,300

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10437

Pershkrimi i produktit

Ky vaj ka në bazën e tij vaj ulliri, një antioksidant i fuqishëm i cili penetron lehtësisht në poret e lëkurës, së bashku me esencën e Arnika e cila rrit qarkullimin e gjakut në muskuj dhe i relakson ato. Ideal për pas stërvitjes, ditëve të ngarkuara, por edhe si hidratues lëkure.

perdorimi

Aplikoni vajin 2-3 herë në ditë tek muskujt e kontraktuar ose në zona që ndjeni dhimbje. Evitoni pjesët sensitive.

paketimi

273 ml

perberesit

Vaj Nga Farat E Lulediellit, Vaj Ulliri Ekstra I Virgjër, Vaj Arnika (Arnica Montana), Aroma Vaj Lavande Lavandula Angustifolia, Vaj Limoni, Vaj Palmarosa, Fragrance Naturale Vanilje, Vaj Wintergreen Oil Dhe Vitamin E Nga Soja