Bagno Odoroso Rilassante

L960

Ka stok

In Stock

SKU: 0708

Pershkrimi i produktit

Shampo trupi, energjizante, e cila pastron lekuren tuaj ne menyre delikate, duke e lene ate te bute dhe te lemuar, fale perberesve aktiv qe permban. Aroma tipike e rreshirave ju dhuron nje ndjesi te mrekullueshme dhe ju ben te ndiheni ne forme.

PERMBAN

Ekstrakte mullage, Gymnema sylvestre, Hibiskus dhe aloe vera te cilat aromatizojne, hidratojne dhe zbusin lekuren.

PAKETIMI

150 ml