BetterYou DLux1000

L1,260

Ka stok

In Stock

SKU: 10084

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Departamenti i shendetit UK rekomandon qe cdokush duhet te marre nje suplement vitamine D pergjate vjeshtes dhe dimrit.

 • Cdo spraj ka 1000IU (25μg) vitaminë D3
 • Suport për kockat, dhëmbët dhe sistemin imunitar
 • Ndihmon në ruajtjen e funksionit normal të muskujve
 • Shije mente 100% natyrale.
 • I përshtatshëm:
  • 13 vjec e sipër
  • Gjatë shtatzënisë dhe laktacionit
  • Vegjetarian

  Pa efekte anësore ose reaksion me medikamentet e tjera.

  I garantuar, pa: Gluten dhe grurë, Ngjyrues dhe aromë artificiale, Produkte qumështi, Sheqer, OMG

  Informacion këshillues:

  Suplementet nuk duhet të zëvendësojnë dietën e shëndetshme dhe aktivitetin fizik. Të mbahet larg nga fëmijët.

PERDORIMI

Aplikoni 1 sprucim në ditë ose dozën e rekomanduar nga mjeku. Për një dozë më të lartë mund ta spruconi më shumë, doza që rekomandohet është 1000IU (25mcg) për cdo 25kg peshë trupore.
Mund të merret në cdo moment të ditës edhe pa ushqim, duke e përshtatur me rutinën tuaj. Të përdoret 6 muaj pas hapjes.

PAKETIMI

15 ml (100 doza ditore)      

PERMBAN

Cdo doze ditore përmban: EC NRV*
Vitaminë D3 1000 IU (25μg) 500%