Crema Cellule Staminali BIO&VEGAN

L2,700

Ka stok

In Stock

SKU: 0651

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem fytyre ideal per lekura te thata dhe me rrudha te theksuara.

Bio. Vegan. E testuar per nikelin.

PERMBAN

Qeliza staminale te molles – parandalojne plakjen dhe ndihmojne ne ridensifikimin e lekures.

Ekstrakt pjeshke dhe qumesht blete – kane veprim te fuqishem antirrudhe.

Vaj argani dhe vaj trendafili – ndihmojne ne rigjenerimin qelizor dhe kane efekt antirrudhe.

Vaj jojoba dhe vaj avokado – rrisin elasticitetin e lekures.

Gjalpe trendafili (i pasur me omega 3, omega 6 dhe vitamine C) – hidraton lekuren dhe stimulon sintezen e prodhimit te kolagjenit.

Gjalpe Shea – veprim emolient, e le lekuren te bute dhe te hidratuar.

PERDORIMI

Aplikohet ne mengjes e ne mbremje pas pastrimit te fytyres. Ideal si baze make up-i.

PAKETIMI

30 ml